Květen 2011

Prosím pomozte..

28. května 2011 v 18:04
Ahojky potřebovala bych od vás pomoct. Moje Affka a i ostatní, píšu povídku, už delší dobu a potřebuju vymyslet další postavy. Mám takový dotazník, který bych potřebovala vyplnit. Každé vyplnění dotazníku znamená novou postavu v mé povídce. Děkuji každému za vyplnění. dotaznk naleznete pod perexem.

Pro mé spolužáky....

22. května 2011 v 20:40 | Klára
Ahoj holky,
pokud jste si četli článek na mém blogu (který jsem k vůli vám smazala) ta vám k němu chci něco napsat a samozřejmě po vás chci aby jste si tento článek přečetli celý.
Takže k tomu předchozímu článku:
 • Tím článkem jsem nechtěla něčeho docílit, jen jsem se prostě neměla komu vypovídat a blog my přišel jako jedinný nápad a pomohlo mi to
 • Nikoho z vás jsem nechtěla pomluvit
 • Chtěla bych se všem co ten článek četli omluvit a poprosit je aby mi odpustili
 • BYlo mi řečeno že jsem vás pomouvala ale pomlouvání je když nekdo o nekom říká lež...
 • dále ten kdo si te článek přečetl dávno po jeho uveřejnění tak ať se na mě nezlobí, ten článek už neplatil
Prosím vás, odpuste mi to....až budeme starší, budeme si říkat jak jsme se hádali k vůli hovadinám a různým blbostem a budeme se tomu smát jaké jsme byli hloupé. Prosím, odpuste mi, každý dělá chyby.

Dívčí jména

21. května 2011 v 18:04 | upovídaná Klára |  ostatní..
Docela jsem se nudila, tak jsem začla pátrat jaký význam má jaké jméno, ak ppokud máte zájem tak se juknˇěte, ale možná tam nebudou všechna jména, neslibuji to .
Výzanm jmen nalezneš pod perexem.

žeby diarko??

21. května 2011 v 17:59 | upovídaná Klára |  deníček
NO tak jsem konečně doma :) Byla jsem dneska v Luži pořádat ty naše OB závody, zítra tam jedu zas ale přijedu dřív tak budeasi více článků ( aspoň tedy doufám).
Dám si novou přezdívku, tato se mi už nelíbí, je takková no nevím, nelíbí se mi. Od ted jsem upovídaná Klára , možn vám to přojde směšné ale mě se to líbí a je to takové vystihující :)
Tento song a ten klip se mi prostě lbí,jen škoda že není pravdou vše co je tam napsáno :(
nešlo mi sem vložit tak dávám alespoň odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=ablIo_j_9W0


krásný zbytek dne vám přeje upovídaná Klára :)

Maturita, aneb co mě čeká

20. května 2011 v 12:28 | Clarie |  já píšu

MATURITA

aneb to co mě časem čeká

Nyní jsem teprve v sedmé třídě ale už teď bych si měla rozmýšlet na jakou půjdu školu, co bych se chtěla vyučit nebo vystudovat. Kde bych chtěla pracovat.
Pro mě je to tak trochu problém. Napadá mě asi deset věcí kam bych chtěla jít na školu. Výtvarná škola, učitelka matematiky, fyziky, zdravotní škola a spousta dalších. Teď už se jenom rozhodnout.

Jisté ale je že chci odmaturovat. Maturita je pro mě důležitá. Člověk s maturitou si schání mnohem lépe práci když mám mamaturita oproti lidem kteří maturitu nemají. Vždyť teď to je vidět jaká je nezaměstnanost.
Když bych měla maturitu, tak bych měla i maturitní ples. Juchů :) Pamatuju si když můj bratranec maturoval. To byli krásné fotky a z tech fotek bylo popznat že to byla veliká zábava. Už se vidím až budu mít na sobě ty krásné šaty :) ( pokud tedy odmaturuju :))
Tak to by bylo asi všechno k tématu maturita

Nesměj se cikánovi na kole, možná je tvoje.

19. května 2011 v 15:49 | Clarie |  Actual
Tak a máme tu pár novinek.
 • Je tu nový layout. Dělala ho Zuzka. Ona je prostě skvělá a šikovná
 • Asi tak na 50% mám zánět spojivek a na 50% nějakou alergii. To způsobilo moji neaktivitu na blogu.
 • Nabírám nová Affs, pokud se chceš zapsat tak napiš do komentíků.
 • Docela dost se mi zvýšila návšetěvnost :) denně přijde tak kolem deseti lidí
Jinak mám pro vás pár otázek:
1,Co mám na blogu vylepšit?
2,Na jaké téma mám napsat článek?
3, Co se ti na mém blogu nelíbí a naopak líbí??

Pokud chceš být mé affs napiš:
1. jméno
2.adresu blogu
3. jak často obíháš
4.Co se ti líbí na mém blogu?


Rubriky

17. května 2011 v 20:49

Novinky....

13. května 2011 v 20:02 deníček
Tak a je tu článek o novinkách
 • založila jsem na facebooku skupinu o tomto blogu,budu tam pravidelně přidávat novinky co se na tomto blogu bude dít, pokud chcete tak jí naleznete zde: http://www.facebook.com/pages/alt-3blogcz/173114006079018
 • chcete si mě přidat na facebooku?? napište mi vaše jméno na fb a já si vás přidám
 • je tu nový dess a jé mé tvorby, jsem s ním docela spokojená ale těším se až mi Zuzka udělá lepší..ona umí úžasné :)
 • jinak včera jsem byla na soutěži no a byli jsme první a minulý čtvrtek taky takže postupujem do kreje :) jedeme tam 7. a 9. června :)
Tak to bude asik všechno...jdu se pokusit napsat nějaký článek :)

Život na vesnici...

11. května 2011 v 19:42 já píšu

Život na vesnici

Já jako třináctiletá holka jsem se narodila ve městě a už v něm třináct let žiju. Město je to sice menší ale město to je. Bydlím v ani malém ani velkém rodiném domku skoro v centru, no spíše uplně.
Jako malá jsem si říkala "Narodila jsem se ve městě a také ve městě zemřu". Město pro mě bylo to nejlepší bydliště jaké mohlo být. Do školy jsem to měla kousek (ale to i teď) a do školky také. Naši několikrát říkali že se přestěhujem ale já jsem nechtěla, nechtěla jsem přijít o kamarády a o můj rodný domek.
Na vesnici jsem jezdila tak jednou za tři měsíce k babičce na moravu. Nikdy jsem tam nechtěla moc jezdit, jezdila jsem tam jen proto že tam mám všechny mé sestřenice a ráda jsem si s nima povídala, hrála hry a dělala blbosti. Vesnice mě nekdy nepřitahovala. Bylo to jen město to co uvázlo v mém srdíčku.
Teď když jedu k babičce, ohromě se tam těším. Poznala jsem že je tam krásný vzduch, ticho a samozřejmě klid. Nejezdí tam náklaďáky, všude je zeleno, příroda vynohrady prostě nádhera. Lituju že jsme se tankrát nepřestěhovali, že jsem byla tak hloupá. Neustále prosím naše aby jsme tam jeli a o prázdninách tam chci zůstat aspoň měsíc.
Do budoucna plánuju postavit si rodiný domek někde na vesnici s velikou zahradou, aby moje děti poznali hned od začátku jak je ta příroda krásná a jak jí my lidi ničíme.

Když jsem někde sama v přírodě, je tam ticho tak mě to uklidňuje. Plánuju že si sebou budu brát bloček a budu psát příběhy, které píšu opravdu ráda.

Tak jsem tu...

8. května 2011 v 20:49 | Clarie |  deníček

Nevydržela jsem to a vrátila jsem se dříve.

Na mém starém blogu (www.blo-gi-sek.blog.cz) jsem psla že pozastavuju ale nevydžela jsem to a na blog.cz jsem se vrátila.Sice jsem se nevrátila k starému blogu ale založila jsem si nový.
během té malé pauzy jsem si rozmyslela o čem tento blog bude. Tento blog bude autorský, čili moje nápady atd..Budu zde i přispívat články podle toho co mě napadne a samozřejmě si sem budu psát můj deníček. Je mi jedno co si o mě budete myslet ale já ho prostě psát budu.
Chtěla bych tu mít moje stará affs, pokud tedy budou chtít ale já bych chtěla. Každému napíšu na blog a uvidím, ale doufám že budou chtít.
Tak to bude asi všechno. Jdu napsat nějaký ten článeček a objehnou affs.